OTELİMİZ

Denize 20 mt, Çiftlikköyü'ne 500 mt, Merkeze 2 km, Altınkum'un dünyaca bilinen ünlü beach clublarına 2 km, Alaçatıya 12 km , Adnan Menderes Havalimanına ise 85 km mesafede konumlanmış 7 odalı şirin bir butik oteldir. Otelden çok daha ötesidir.

Sabah uyandığınızda iki seçeneğiniz vardır ya dağ manzarasına açarsınız gözlerinizi ya da deniz. Ama illaki kekik kokusuna uyanırsınız orası kesin. Bazen gevrek, bazen pişi, bazen de boyoz...

House Butik Otel doğaldır, öyle ki peynirimiz, yağımız, reçelimiz, yumurtamız köylüdür hep. Yeni güne yüzünüzde tebessüm ve harika bir kahvaltı ile başlarsınız

Önceliğimiz dostluktur, maddiyat ikinci plandadır. Prensibimiz ise mütevazılıktır. Eksiklerimiz olabilir çekinmeden söylersiniz gideririz, sizin eksikleriniz olabilir elimizden gelen birşeyse hemen tamamlarız.

Güneş bir başka batar burada, karşınızda dağ ile denizin birleştiği yerde parlayan Sakız Adası manzarası eşliginde dalga ve rüzgarın kumsala serenad yapışını izlemenin verdiği keyfi sevdiklerimizle paylaşırız.

Kısacası House Butik Otel büyülü atmosferi, temiz ve rahat odaları ile kendinizi dinleyebileceğiniz bir mekan,huzurlu ve mutlu günler geçirmeniz için sımsıcak bir ortam.

Tüm bunlar House Butik Otel'i Çeşme otelleri arasında ayrıcaklı kılmakta. Eğlence ve huzuru bir arada bulabileceğiniz sevimli otelimize sizleri bekliyoruz.

İLETİŞİM

BİZDE NELER VAR?

Hizmetlerimiz